نکات لازم جهت نگهداری پرنده در منزل

ساخت وبلاگ
چکیده : نگهداری از هر پرنده‌ای که قابلیت اهلی شدن دارد و نسل آن با نگهداری در منزل به خطر نمی‌افتد با رعایت ... با عنوان : نکات لازم جهت نگهداری پرنده در منزل بخوانید :

نگهداری از هر پرنده‌ای که قابلیت اهلی شدن دارد و نسل آن با نگهداری در منزل به خطر نمی‌افتد با رعایت 2 اصل بلامانع است. اصل اول آشنایی صاحب پرنده و سایر افراد خانواده با عادات غذایی و رفتاری، نحوه نگهداری و به طور کلی یک آشنایی اولیه در مورد بیماری‌های پرنده و رفتار صحیح با اوست. اصل دوم رعایت اصول و مراقبت‌های بهداشتی است تا هم جلوی بیمار شدن پرنده گرفته شود و هم صاحب پرنده و سایر اعضای خانواده از بیماری‌های قابل‌انتقال از پرندگان به انسان حفاظت شوند. اگر این 2 اصل رعایت شود نگهداری از انواع پرنده‌ها شامل قناری، مینا، طوطی خاکستری یا کاسکو، انواع طوطی‌های سبز، عروس هلندی، فنچ و ... منعی نخواهد داشت.

چه کسانی بهتر است از داشتن پرنده در خانه صرف‌نظر کنند؟

نکات لازم جهت بارداری,نکات لازم جهت خرید گوشی,نکات لازم جهت شیت بندی,نکات لازم جهت خرید تبلت,نکات لازم جهت طراحی کارت ویزیت,نکات لازم جهت خرید خانه,نکات لازم جهت خرید خودرو,نكات لازم جهت بچه دار شدن,نکات مهم جهت بارداری,نکات مهم جهت باردار شدن,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 13:56